Jourtelefon dygnet runt

021-14 47 70

VI SOM JOBBAR I VÄSTERÅS

Peter Rolandsson

Flödeschef NE / EN

021-471 42 51 peter.rolandsson@ragruppen.se

Per-Olof Engman

Inköpschef/ tf Flödeschef SE / SÄ

021-470 42 14 per-olof.engman@ragruppen.se

Eva Adermark

HR Manager

021-470 42 20 eva.adermark@ragruppen.se

Robert Alriksson

VD, entreprenör och ägare

021-470 42 11 robert.alriksson@ragruppen.se

Jessica Mogren

Kundreskontraansvarig

021-471 42 53 jessica.mogren@ragruppen.se

Maria Vlachos

Verksamhetsutvecklare

0736844215 maria.vlachos@ragruppen.se

Tobias Lundén

Controller

021-4704212 tobias.lunden@ragruppen.se

Mikael Testoni

Projektledare

021-471 42 52 mikael.testoni@ragruppen.se

Marcus Pettersson

Projektledare

021-4704216 marcus.pettersson@ragruppen.se

Jonas Åstrand

Projektledare

021-470 42 40 jonas.astrand@ragruppen.se

Joakim Pettersson

Projektledare

0214704249 joakim.pettersson@ragruppen.se

Jonas Ahlquist

Fastighet, lager och fordon

021-470 42 34 jonas.ahlquist@ragruppen.se

Lucas Acar

Koordinator Nationellentreprenad

021-4704217 lucas.acar@ragruppen.se

Ingela Nygård

Serviceledare Säkerhet

021-470 42 13 ingela.nygard@ragruppen.se

Olivia Larsen

Koordinator Service

021-470 42 27 olivia.larsen@ragruppen.se

Ulrika Möller

Redovisningsansvarig

021-471 42 57 ulrika.moller@ragruppen.se

Daniel Fernström

Lön och ekonomi

021-470 42 12 daniel.fernstrom@ragruppen.se

Per Granlund

Serviceelektriker

Kalle Nyström

Serviceelektriker

Kenneth Hansson

Serviceelektriker

Andreas Nilsson

Serviceelektriker

Christian Westersund

Serviceelektriker

Thomas Urbán

Serviceelektriker

Tommy Nyström

Serviceelektriker

Crister Hjalmarsson

Serviceelektriker

Mikael Hjort

Serviceelektriker

Tobias Pettersson

Serviceelektriker

Carl Bertilsson

Nationellentreprenad

Simon Ekman

Nationellentreprenad

Elias Lindeborg

Nationellentreprenad

Subhi Isaac

Nationellentreprenad

Emil Lindeborg

Nationellentreprenad

Robert Lööw

Nationellentreprenad

Nael Kiblawi

Nationellentreprenad

Niklas Petersson

Nationellentreprenad

Toni Alesson

Nationellentreprenad

Jacob Lennartsson

Nationellentreprenad

Christopher Yousef

Nationellentreprenad Lärling

Simon Buluhu

Larmtekniker nationellt

Jonas Thomsén

Larmtekniker nationellt

Christian Björkman

Larmtekniker nationellt

Håkan Johansson

Larmtekniker nationellt

Hani Baouth

Larmtekniker nationellt

Håkan Stoor

Larmtekniker

Dennis Zaric

Servicetekniker

Besart Krasniqi

Servicetekniker

Henrik Rääf

Entreprenad

Hans Hägglund

Entreprenad

Mårten Engström

Entreprenad

Rimon Chamoun

Entreprenad

Alexander Ahlén

Entreprenad, styr

Marcus Johnsson

Entreprenad

Fredrik Persson

Entreprenad

Karoliina Virta

Entreprenad

Haval Saleh

Entreprenad

Richard Svart

Entreprenad Lärling