Jourtelefon dygnet runt

021-14 47 70

VÅRA LOKALKONTOR

Västerås

Tel: 021-470 42 10

E-post: vasteras@ragruppen.se

Address: Rådjursgatan 3, 722 42 Västerås

Vi som jobbar i Västerås

Arboga

Tel: 0589-61 17 00

E-post: arboga@ragruppen.se

Address: Munkgatan 25, 732 45 Arboga

Vi som jobbar i Arboga

Ransta

Tel: 0224 - 67 55 00

E-post: ransta@ragruppen.se

Address: Stationsvägen 24, 733 73 Ransta

Vi som jobbar i Ransta

Heby

Tel: 0224-301 23

E-post: heby@ragruppen.se

Address: Skiljevägen 2, 744 31 Heby

Vi som jobbar i Heby

KONTAKTPERSONER

(för fler medarbetare, se under våra lokalkontor ovan)

Peter Rolandsson

Flödeschef NE / EN

021-471 42 51 peter.rolandsson@ragruppen.se

Per-Olof Engman

Inköpschef/ tf Flödeschef SE / SÄ

021-470 42 14 per-olof.engman@ragruppen.se

Johan Lindholm

Verksamhetsledningskonsult

021-470 42 10 johan.lindholm@ragruppen.se

Robert Alriksson

VD, entreprenör och ägare

021-470 42 11 robert.alriksson@ragruppen.se