Jourtelefon dygnet runt

021-14 47 70

VI SOM JOBBAR I VÄSTERÅS

Peter Rolandsson

Flödeschef NE / EN

021-471 42 51 peter.rolandsson@ragruppen.se

Per-Olof Engman

Marknads- och inköpschef

021-470 42 14 per-olof.engman@ragruppen.se

Eva Adermark

HR Manager

021-470 42 20 eva.adermark@ragruppen.se

Robert Alriksson

VD, entreprenör och ägare

021-470 42 11 robert.alriksson@ragruppen.se

Jessica Mogren

Kundreskontraansvarig

021-471 42 53 jessica.mogren@ragruppen.se

Maria Vlachos

Verksamhetsutvecklare

021-470 42 15 maria.vlachos@ragruppen.se

Tobias Lundén

Controller

021-470 42 12 tobias.lunden@ragruppen.se

Jens Törngren

Projektledare

021-470 42 49 jens.torngren@ragruppen.se

Marcus Pettersson

Projektledare

021-470 42 16 marcus.pettersson@ragruppen.se

Johanna Lahed

VD Koordinator

021-470 42 21 johanna.lahed@ragruppen.se

Olivia Larsen

Koordinator Service

021-470 42 27 olivia.larsen@ragruppen.se

Ingela Nygård

Serviceledare Säkerhet

021-470 42 13 ingela.nygard@ragruppen.se

Lucas Acar

Koordinator Nationellentreprenad

021-470 42 17 lucas.acar@ragruppen.se

Jonas Ahlquist

Fastighet, lager och fordon

021-470 42 34 jonas.ahlquist@ragruppen.se

Ulrika Möller

Redovisningsansvarig

021-471 42 57 ulrika.moller@ragruppen.se

Daniel Fernström

Lön och ekonomi

021-470 42 38 daniel.fernstrom@ragruppen.se

Maria Norlén

Leverantörsreskontra

0224-67 55 04 maria.norlen@ragruppen.se

Kalle Nyström

Serviceelektriker

Kenneth Hansson

Serviceelektriker

Andreas Nilsson

Serviceelektriker

Christian Westersund

Serviceelektriker

Thomas Urbán

Serviceelektriker

Tommy Nyström

Serviceelektriker

Mikael Hjort

Serviceelektriker

Tobias Pettersson

Serviceelektriker

Carl Bertilsson

Nationellentreprenad

Simon Ekman

Nationellentreprenad

Elias Lindeborg

Nationellentreprenad

Subhi Isaac

Nationellentreprenad

Emil Lindeborg

Nationellentreprenad

Robert Lööw

Nationellentreprenad

Nael Kiblawi

Nationellentreprenad

Niklas Petersson

Nationellentreprenad

Toni Alesson

Nationellentreprenad

Jacob Lennartsson

Nationellentreprenad

Christopher Yousef

Nationellentreprenad Lärling

Daniel Ghazal

Nationellentreprenad Lärling

Simon Buluhu

Larmtekniker nationellt

Jonas Thomsén

Larmtekniker nationellt

Christian Björkman

Larmtekniker nationellt

Håkan Johansson

Larmtekniker nationellt

Mathias Henriksson

Larmtekniker nationellt

Hani Baouth

Larmtekniker nationellt

Dennis Zaric

Servicetekniker

Besart Krasniqi

Servicetekniker

Henrik Rääf

Entreprenad

Hans Hägglund

Entreprenad

Mårten Engström

Entreprenad

Rimon Chamoun

Entreprenad

Alexander Ahlén

Entreprenad, styr

Fredrik Persson

Entreprenad

Karoliina Virta

Entreprenad

Haval Saleh

Entreprenad

Richard Svart

Entreprenad Lärling