El-jour

021-4704210

Larmsupport

021-144770

El- och säkerhetsinstallation i Västerås

RA Gruppen är en snabbväxande koncern inom elteknik och säkerhet. Utifrån vår bas i Mälardalen betjänar vi kunder över hela landet. Vi hjälper företag och privatpersoner med allt från elinstallation och elservice till säkerhet och industriell automation.

Från vårt lokalkontor i Västerås kan våra medarbetare snabbt komma ut till arbeten i Västeråsområdet. Nedan kan du se våra medarbetare och vilka kompetensområden som de har. Vill du ha hjälp med säkerhets- och elinstallationer i Västerås? Kontakta oss för offert!

VI SOM JOBBAR I VÄSTERÅS

Olivia Larsen

Koordinator Service

021-470 42 27 olivia.larsen@ragruppen.se

Maria Norlén

Koordinator Säkerhet

021-470 42 13 maria.norlen@ragruppen.se

Lucas Acar

Koordinator Nationellentreprenad

021-470 42 17 lucas.acar@ragruppen.se

Jens Törngren

Projektledare

021-470 42 49 jens.torngren@ragruppen.se

Marcus Pettersson

Projektledare

021-470 42 16 marcus.pettersson@ragruppen.se

Jonas Thomsén

Jr Projektledare

021-4704222 jonas.thomsen@ragruppen.se

Peter Rolandsson

Flödeschef NE / EN

021-471 42 51 peter.rolandsson@ragruppen.se

Robert Alriksson

VD, entreprenör och ägare

021-470 42 11 robert.alriksson@ragruppen.se

Rickard Karlsson

vVD, inköp/marknad

021-4704214 rickard.karlsson@ragruppen.se

Eva Adermark

HR Manager

021-470 42 20 eva.adermark@ragruppen.se

Johan Lindholm

Ledningssystem och IT

021-470 42 10 johan.lindholm@ragruppen.se

Maria Vlachos

Verksamhetsutveckling

021-470 42 15 maria.vlachos@ragruppen.se

Tobias Lundén

Controller

021-470 42 12 tobias.lunden@ragruppen.se

Ulrika Möller

Redovisningsansvarig

021-471 42 57 ulrika.moller@ragruppen.se

Jessica Mogren

Kundreskontraansvarig

021-471 42 53 jessica.mogren@ragruppen.se

Daniel Fernström

Lön och ekonomi

021-470 42 38 daniel.fernstrom@ragruppen.se

Jonas Ahlquist

Fastighet, lager och fordon

021-470 42 34 jonas.ahlquist@ragruppen.se

Kalle Nyström

Serviceelektriker

Kenneth Hansson

Serviceelektriker

Subhi Isaac

Serviceelektriker

Andreas Nilsson

Serviceelektriker

Christian Westersund

Serviceelektriker

Hans Hägglund

Serviceelektriker

Carl Bertilsson

Nationellentreprenad

Simon Ekman

Nationellentreprenad

Emil Lindeborg

Nationellentreprenad

Robert Lööw

Nationellentreprenad

Nael Kiblawi

Nationellentreprenad

Jacob Lennartsson

Nationellentreprenad

Bahjat Derwish

Nationellentreprenad

Tommy Alatalo

Nationellentreprenad

Simon Buluhu

Larmtekniker nationellt

Hani Baouth

Larmtekniker nationellt

Dick Brandth

Larmtekniker nationellt

Christian Björkman

Larmtekniker nationellt

Håkan Johansson

Larmtekniker nationellt

Besart Krasniqi

Servicetekniker

David Melke

Servicetekniker

Henrik Rääf

Entreprenad

Mårten Engström

Entreprenad

Rimon Chamoun

Entreprenad

Karoliina Virta

Entreprenad

Haval Saleh

Entreprenad

Mattias Lundin

Elektriker Lärling